Dziewięć wiedźm leci do Wilkowyj. Twórcy 'Rancza' ogłosili obsadę nowej odsłony serialu i trudno nie przyznać - nie oszczędzali na nazwiskach.

Dziewięć wiedźm leci do Wilkowyj. Twórcy 'Rancza' ogłosili obsadę nowej odsłony serialu i trudno nie przyznać - nie oszczędzali na nazwiskach.

Stalińska, Chapko, Maciąg - kto zagra wiedźmę?

Nowa odsłona kultowego serialu TVP nosi tytuł "Ranczo. Zemsta wiedźm" i już sama nazwa daje do myślenia. Reżyser Wojciech Adamczyk ujawnił, że do produkcji dołączyło aż 9 nowych aktorek, które wcielą się w tytułowe wiedźmy.

Wśród nich znalazły się Dorota Stalińska, siostry Karolina i Paulina Chapko oraz Katarzyna Maciąg. To nazwiska, przy których fani serialu nie przejdą obojętnie.

Nowe bohaterki mają pojawić się u boku dobrze znanych twarzy - w tym Lucy i babki zielarki. Według zapowiedzi twórców wiedźmy nie będą jedynie epizodem w tle. To wokół nich ma kręcić się wiele kluczowych wątków nowego sezonu.

Wilkowyje znowu zapłoną - co wiemy o fabule?

Szczegóły fabuły są na razie starannie strzeżone, ale twórcy nie kryją, że widzów czekają zarówno momenty humorystyczne, jak i nieoczekiwane zwroty akcji. Wcześniejsze zapowiedzi mówiły o porwaniach i pościgach - jak na Wilkowyje przystało.

Fani serialu od miesięcy śledzili każdą informację o powrocie produkcji. Teraz wiedzą już, kto konkretnie namiesza w ich ukochanej wiosce.

Które z nowych wiedźm skradnie show? Dajcie znać w komentarzach.

"Ranczo" wraca z przytupem. Nowe bohaterki namieszają w serialu fot. Gałązka/AKPA
"Ranczo" wraca z przytupem. Nowe bohaterki namieszają w serialu (© Gałązka)