Milion złotych na stole, a Doda powiedziała: nie. W podcaście 'Biznes Misja' wokalistka przyznała, że odrzuciła grube kontrakty reklamowe - i nie omieszkała przy tym przyłożyć Magdzie Gessler.
Milion złotych na stole, a Doda powiedziała: nie. W podcaście Biznes Misja wokalistka przyznała, że odrzuciła grube kontrakty reklamowe - i nie omieszkała przy tym przyłożyć Magdzie Gessler.
Pepsi, McDonald's i pół miliona w plecy
Doda jest teraz w dziesiątce najcenniejszych kobiecych marek osobistych w Polsce według Forbes Women Polska - trzecia, tuż przed Gessler, która wylądowała na siódmej pozycji. Różnica między nimi? Podobno prawie 70 milionów złotych wartości mediowej. Nieźle jak na kogoś, kto właśnie odrzuca siedmiocyfrowe oferty.
W podcaście Biznes Misja wokalistka opowiedziała wprost, o co chodzi. "Przychodzi agencja, która chce podpisać ze mną kontrakt do reklamowania rzeczy, z którymi ja się nieutożsamiam. Był to i McDonald's, i Pepsi. Przy czym Pepsi jest bardzo iconic, bo robią takie muzyczne rzeczy. To były naprawdę grube pieniądze - od pół miliona po milion złotych jednorazowo" - wyznała.
Odrzuciła. Bo wartości. Bo autentyczność. Doceniamy zasady, ale milion złotych to milion złotych - i tu każda z nas chwilę by się zastanowiła, prawda?
Gessler dostała szpilę przy okazji
Doda nie zatrzymała się na własnych decyzjach. Przy okazji rozmowy o reklamach skrytykowała - podobno dość ostro - jedną z ostatnich współprac Magdy Gessler, związaną ze słodkim napojem. Szczegółów wypowiedzi źródło nie cytuje w całości, ale ton miał być jednoznaczny: restauratorka reklamuje to, czego Doda by nie tknęła.
Przypomnijmy - konflikt między gwiazdami zaczął się na początku 2026 roku. Gessler zasugerowała, że zaangażowanie Dody w pomoc zwierzętom i walkę z patoschroniskami może służyć ociepleniu wizerunku. Doda odpowiedziała publicznie, nazwała restauratorkę "wrednym czupiradłem" i od tamtej pory obie panie co jakiś czas wymieniają się uszczypliwościami w mediach.
Próba rozejmu też już była - wokalistka podobno zadzwoniła do Gessler podczas transmisji Łatwoganga i zaproponowała zakopanie topora wojennego. Jak widać, topór leży sobie nadal w ziemi, ale nikt go nie zakopał do końca.
Doda ma zasady, Gessler ma reklamę napoju, a my mamy kolejny odcinek ich medialnego serialu. Kto wygra tę wojnę na wizerunek - wy oceńcie w komentarzach.






