Kevin Mglej współtworzył teksty na jej nowy album. Roxie przyznaje, że nie zawsze szło jak po maśle.
Roksana Węgiel wydała w piątek 19 czerwca trzeci album studyjny zatytułowany „Błękit". Wieczór premierowy zgromadziła w swoim gronie rodzinę, przyjaciół i gwiazdy - pojawiły się m.in. Mery Spolsky i Gabi Drzewiecka. Mąż artystki, Kevin Mglej, nie był tylko gościem - był też współautorem tekstów na płycie.
„Człowiek się potrafi spiąć" - Roxie szczerze o zgrzytach w studiu
Roxie i Kevin razem pracowali nad materiałem na „Błękit" - i choć na co dzień tworzą zgrany duet, w studiu bywało różnie. Wokalistka przyznała w rozmowie z reporterką Party, że presja potrafi robić swoje nawet w najlepszych relacjach.
„Bardzo dobrze nam się razem pracuje. Czy to jest trudne? Bywają różne zgrzyty czasami, bo każdy chce dobrze. Tak to już jest, że jak czasami nam na czymś za bardzo zależy, to człowiek się potrafi spiąć, ale ogólnie ja to bardzo doceniam" - powiedziała 21-letnia gwiazda.
Szczerość Roxie rozbrajająca. Nie ma tu mowy o udawanej sielance - jest za to uczciwy obrazek tego, jak wygląda wspólna praca pary, której na muzyce naprawdę zależy.
Rodzina na premierze - i nowy rozdział po dawnych napięciach
Na wieczorze premierowym pojawiła się też rodzina Roxie. To nie jest oczywiste - jeszcze niedawno wokalistka ujawniała, że rodzice początkowo nie akceptowali jej związku z Kevinem. Teraz mówi o tym spokojnie.
„Jestem rodzinną osobą. Wydaje mi się, że wszyscy mamy bardzo dobre relacje. Wydaje mi się, że w takich momentach oni ze mną są i wspierają mnie" - dodała artystka w rozmowie z Party.
O samej premierze mówiła z wyraźnym wzruszeniem: „Czuję się przeszczęśliwa. Cieszę się, że »Błękit« ujrzy światło dzienne już za kilka godzin. I cieszę się, że tę premierę mogłam spędzać w takim gronie."
Trzecia płyta, mąż jako współautor, rodzina nareszcie po tej samej stronie. Wygląda na to, że Roxie właśnie zamknęła jeden rozdział i otworzyła kolejny - tym razem na własnych warunkach. Czy „Błękit" okaże się jej najważniejszą płytą? Dajcie znać w komentarzach.





