Neonowe szorty, blond afro i różowy dres na tle warszawskiego zachodu słońca. Żebrowscy mają 17 lat ślubu i ani grama powagi.
Aleksandra i Michał Żebrowscy nie potrzebowali kwiatów ani wytwornej kolacji. W sobotę, 21 czerwca, wrzucili na Instagram jedno wspólne zdjęcie z podpisem „17." - i tyle. Resztę zrobiły stylizacje.
Lata 80. wróciły na Instagram Żebrowskich
Aleksandra postawiła na intensywnie różowy strój sportowy, który wygląda jak wyciągnięty z kasety VHS z aerobikiem. Michał dopełnił klimat neonowożółtymi szortami, blond fryzurą w stylu afro i brakiem koszulki. Wszystko na tle zachodzącego nad Warszawą słońca. Efekt jest tak konsekwentny, że trudno zarzucić im przypadkowość.
Para wzięła ślub 20 czerwca 2009 roku, po kilku miesiącach znajomości. Dzieli ich 15 lat różnicy wieku. Sami przyznawali w wywiadach, że ich związek nie zawsze był prosty - w pewnym momencie podobno otarli się nawet o rozwód. Kryzys udało się przezwyciężyć. Dziś mają czworo dzieci: Franciszka, Henryka, Feliksa i Łucję.
Reakcje znajomych i fanów: od gratulacji po śmiech
Pod postem szybko zrobiło się tłoczno. Zofia Zborowska-Wrona napisała wprost: „Gratulacje!!!! Mega żałujemy, że nie mogliśmy być z Wami". Maciej Musiał zostawił zakochane emotikonki. Fani nie pozostawali w tyle.
„Patrząc na zdjęcie - to 17. urodziny" - żartował jeden z komentujących. Inny dodał: „Michał mistrz! Jak young Einstein". Pojawiły się też wzruszające wpisy: „Jesteście nadzieją na to, że jednak można się odnaleźć na zawsze".
Żebrowscy od lat konsekwentnie udowadniają, że rocznica ślubu nie musi wyglądać jak sesja z magazynu wnętrzarskiego. Wolą humor i dystans. I najwyraźniej - im to działa.
Co myślicie o ich stylu świętowania? Dajcie znać w komentarzach.




