Kevin Mglej trzymał ją za rękę podczas premiery płyty, a Roxie przy kamerze powiedziała o nim coś, czego fani długo nie zapomną.
Roksana Węgiel skończyła 21 lat, ma za sobą dwie rocznice ślubu i świeżo wydaną płytę. Ale przy mikrofonie Party.pl nie mówiła o muzyce - mówiła o mężu.
Kevin Mglej jako ojciec - Roxie nie kryje zachwytu
Przy okazji premiery albumu "Błękit" - płyty, nad którą Węgiel pracowała przez ostatnie lata - piosenkarka udzieliła wywiadu serwisowi Party.pl. Pytanie o relację Kevina z jego synkiem wywołało u niej szczerą, niewyreżyserowaną odpowiedź.
"Jest bardzo dobrym ojcem. Z mojej perspektywy, tak obserwując to, to czasem aż serce rośnie, jak się patrzy na niego w tej roli" - wyznała Roksana Węgiel w rozmowie z Party.pl. I dodała: "To jest super, fajnie, że mamy kolejną osobę do kochania, że tak powiem."
Krótko, konkretnie i bez owijania w bawełnę. Roxie najwyraźniej nie zamierza udawać, że wejście w rolę macochy to czysto logistyczna sprawa.
Premiera "Błękitu" - rodzinny wieczór z dużą stawką
Premiera płyty to był wieczór, na którym Węgiel mogła liczyć na wsparcie bliskich - w tym ukochanego męża. Kevin Mglej pojawił się u jej boku, a sami zainteresowani nie ukrywali wzajemnej czułości.
Para pobierała się w 2024 roku. Niedługo potem Roxie weszła w nową rodzinną rzeczywistość - z dzieckiem Kevina z poprzedniego związku. Sądząc po jej słowach, ta rzeczywistość jej nie przytłacza. Wręcz przeciwnie.
Pytanie tylko, czy tak samo ciepłe wyznania usłyszymy od niej za kolejne dwie rocznice ślubu. Na razie wszystko wskazuje na to, że ten związek ma się naprawdę dobrze. Napiszcie w komentarzach - kibicujecie tej parze?




