Kamera zgasła, klaps padł - drugi sezon 'Kocham Cię, Polsko!' jest nakręcony. Rogalska, Koterski i Kadziewicz ogłosili to wspólnie, zanim zdążyli zdjąć mikrofony.

Marzena Rogalska, Michał Koterski i Łukasz Kadziewicz właśnie zamknęli plan drugiego sezonu Kocham Cię, Polsko!. Nagrania skończone, ekipa rozeszła się do domów - a widzom pozostaje czekać na jesień.

Koterski napisał, Rogalska potwierdziła

Michał Koterski ogłosił koniec zdjęć na Instagramie - i od razu zapowiedział powrót. "Właśnie skończyliśmy nagrywać dla was drugi sezon 'Kocham Cię, Polsko!'. Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli swoje serce w ten program. Od produkcji przez gości aż do publiczności! Do zobaczenia po wakacjach!" - napisał aktor.

Do wpisu dołączono nagranie z całym trio. Rogalska zapewniła widzów, że będą się świetnie bawić. Kadziewicz dorzucił zaproszenie, a Koterski domknął całość słowami o "nowej odsłonie" po lecie.

Zmiany w składzie są faktem - w tym sezonie nie zobaczymy już Filipa Gurłacza. Jego miejsce zajął właśnie Kadziewicz.

Rogalska nie miała obaw co do Kadziewicza

Zmiana prowadzącego mogła niepokoić fanów, ale Rogalska od początku była spokojna - i miała ku temu konkretny powód. Kadziewicz to nie jest dla niej obca twarz z castingu.

"Ja się bardzo ucieszyłam, że jest Łukasz Kadziewicz, bo to jest mój redakcyjny kolega. Miałam szansę z nim pracować, prowadziliśmy kilka razy wspólnie 'Pytanie na śniadanie'. Wiedziałam, że to jest bystry chłop, że jest szarmancki, elegancki, zawsze świetnie przygotowany, więc byłam spokojna" - mówiła prezenterka na planie zdjęciowym w rozmowie z Kozaczkiem.

Tyle dobrego - bo Koterski podobno nie jest aż tak entuzjastyczny. Według wcześniejszych doniesień aktor wciąż tęskni za Gurłaczem i podobno miał powiedzieć o Kadziewiczu, że "nie jest lotny". Ciekawe, jak ta chemia wyjdzie na ekranie.

Drugi sezon Kocham Cię, Polsko! trafi do widzów zaraz po wakacjach. Czy nowe trio dorówna poprzedniemu składowi? Piszcie w komentarzach.