Nikt w redakcji DDTVN nie wiedział. Nawet Bartek Jędrzejak dowiedział się z anteny - razem z widzami. A Marcin Prokop? Ten zabrał głos jako pierwszy i nie owijał w bawełnę.

Nikt w redakcji DDTVN nie wiedział. Nawet Bartek Jędrzejak dowiedział się z anteny - razem z widzami. A Marcin Prokop? Ten zabrał głos jako pierwszy i nie owijał w bawełnę.

Prokop: szkoda, ale rozumiem

W rozmowie z portalem Plotek Marcin Prokop przyznał wprost, że odejście Dowbora to strata dla zespołu - ale rozumie tę decyzję. Co więcej, potwierdził, czym Maciej Dowbor zamierza się teraz zajmować.

"Szkoda, że Maciek podjął taką decyzję, bo był mocnym wsparciem dla zespołu 'DDTVN', ale rozumiem jego chęć rozwijania się na innych polach i życzę mu powodzenia we wszystkich projektach, jakie planuje" - powiedział Prokop w rozmowie z Plotkiem.

Krótko, konkretnie, bez zbędnych emocji. Prokop nie udawał zaskoczonego - i właśnie to rzuca się w oczy.

Jędrzejak: dowiedziałem się z programu

Zupełnie inaczej tę sytuację przeżył pogodynek Bartek Jędrzejak, który w rozmowie z tym samym portalem przyznał, że wiadomość spadła na niego jak grom z jasnego nieba. Żadnych plotek, żadnych sygnałów wcześniej.

"Sam jestem zaskoczony. Nic wcześniej nie wiedziałem, nic nie zapowiadało takiej zmiany. Dowiedziałem się jak widzowie, z programu" - wyznał Jędrzejak.

Maciej Dowbor sam pożegnał się z widzami na Instagramie. "Przez ostatnie 2 lata witałem Was słowami 'Dzień Dobry TVN'. Dziś chcę powiedzieć 'do zobaczenia...'. To był świetny i intensywny czas. Spełniłem swoje wielkie zawodowe marzenie" - napisał prezenter, dziękując przy okazji partnerce na wizji, Sandrze Hajduk.

Fani od razu zaczęli pytać, czy Sandra również odejdzie. Na razie stacja milczy. Dowbor po niespełna dwóch latach zamknął ten rozdział - i według Prokopa, robi to z konkretnym planem. Jakim? To jeszcze nie wiadomo.

Co myślicie - Dowbor słusznie odszedł, czy to błąd? Piszcie w komentarzach.