Kevin Mglej zamiast romantycznej wiązanki słów wydukal z siebie tylko: 'Ro-ro-roksana, cz-czy zostaniesz moją żoną?'. Wcześniej jednak niemal przestraszył narzeczoną opowieścią o kempingu z obcymi parami.

Tuż przed drugą rocznicą ślubu - którą para będzie świętować pod koniec sierpnia - Kevin Mglej postanowił uchylić rąbka tajemnicy. W rozmowie z Party.pl producent muzyczny opisał zaręczyny z Roxie Węgiel tak szczerze, że trudno się nie uśmiechnąć.

Kemping z obcymi parami? Roxie powiedziała jedno słowo

Zaręczyny Roksany Węgiel i Kevina Mgleja przez długi czas były owiane tajemnicą. Piosenkarka ogłosiła je oficjalnie dopiero w maju 2023 roku, przyznając przy tym z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Teraz wiemy, dlaczego mogła potrzebować chwili na ochłonięcie.

Mglej wyznał w rozmowie z Party.pl, że zanim doszło do właściwych oświadczyn, serwował narzeczonej dość podejrzaną historyjkę. "Ja zrobiłem Roksanie taki żarcik, że jedziemy na kemping z innymi parami, że to jest taki wyjazd pod tytułem 'kto zna się lepiej', że będziemy się szukać po lesie" - opowiedział. Roxie miała zareagować jednym słowem: "Jakie creepy przeżycie". Na szczęście dla obojga plan był zupełnie inny - domek na odludziu, płatki róż i oświadczyny, które Mglej planował jako wzruszającą mowę pełną metafor.

Skończyło się nieco inaczej. "Myślałem, że jako osoba, która pracuje dużo ze słowem, puszczę piękną wiązankę słów ubraną w różne metafory, a skończyło się na: 'Ro-ro-roksana, cz-czy zostaniesz moją żoną?', więc finalnie się zestresowałem" - przyznał ze śmiechem w rozmowie z Party.pl.

Dwa lata później - żadnych żalów

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub pod koniec sierpnia 2024 roku. Związek od początku budził sceptycyzm - on osiem lat starszy, z synem z poprzedniego związku, ona nastoletnia gwiazda pop. Mglej przyznał niedawno w rozmowie z Pudelkiem, że niedowiarków nie brakowało. "Faktycznie, ludzie w nas troszkę nie wierzyli, ale mają do tego prawo. Czas pokaże. My na razie jesteśmy bardzo szczęśliwym związkiem" - powiedział.

Dziś nie ma w nim ani cienia wahania. "Na pewno uklęknąłbym przed nią jeszcze raz" - stwierdził krótko w rozmowie z Party.pl.

Węgiel ze swojej strony niedawno wydała nowy album - stworzony razem z mężem. W poście na social mediach napisała wprost: "Nie wydarzyłoby się to jednak, gdyby nie wsparcie mojego męża, który dał mi ogrom wiary w to, że prawda zawsze się obroni, wierzył w każdy mój pomysł i był przy mnie. Jesteś wspaniałym mężem, managerem, artystą."

Druga rocznica ślubu już za chwilę. Czy Kevin przygotuje coś równie kreatywnego jak kemping z obcymi parami? Fani mogą tylko liczyć na relację z pierwszej ręki.