Kadziewicz powiedział, że będzie słuchał Rogalskiej, bo ona jest najważniejsza. Koterski przeczytał to i nie wytrzymał.
Nowe trio w Kocham Cię, Polsko! oficjalnie zakończyło nagrywanie drugiego sezonu. Łukasz Kadziewicz zastąpił Filipa Gurłacza - i od razu zadbał o to, żeby nikt się nie nudził.
Kadziewicz komplementuje Rogalską, Koterski go przyłapuje
W materiale promocyjnym TVP Kadziewicz powiedział wprost: „Będę słuchał się Marzenki, bo ona jest najważniejsza i najmądrzejsza w tym projekcie. Ale zrobię wszystko, żebyście się dobrze bawili." Koterski przeczytał to w komentarzach i nie zostawił bez odpowiedzi: „A to Lizus!"
Kadziewicz nie dał się jednak sprowokować. Odpisał spokojnie: „Każdy ma swoją taktykę." W końcu głos zabrała sama zainteresowana - Rogalska skomentowała rozbawiona: „Co lizus co lizus! Grzeczniej młody człowieku." Trzy osoby, trzy zdania, cała chemia widoczna gołym okiem.
Rogalska znała Kadziewicza, zanim trafił na plan
Wybór Kadziewicza nie był przypadkowy - Rogalska sama to potwierdziła na planie zdjęciowym w rozmowie z Kozaczkiem. „Ja się bardzo ucieszyłam, że jest Łukasz Kadziewicz, bo to jest mój redakcyjny kolega. Miałam szansę z nim pracować, prowadziliśmy kilka razy wspólnie Pytanie na śniadanie. Było tak przyjemnie, że Łukasz Nowicki robił scenę zazdrości" - mówiła.
Dodała też, że wiedziała, czego się spodziewać: „Wiedziałam, że to jest bystry chłop, że jest szarmancki, elegancki, zawsze świetnie przygotowany, więc byłam spokojna." Nowicki robiący scenę zazdrości to osobny temat na osobny artykuł.
Nowy sezon Kocham Cię, Polsko! już nakręcony. Kadziewicz, Koterski i Rogalska - czy to trio, które zapamięta się na dłużej niż jeden sezon? Napiszcie w komentarzach, kogo bardziej wam brakuje: Gurłacza czy nowego składu.




