Anna Iberszer wrzuciła jedno zdjęcie i cały internet Rancza oszalał. Francesca wraca.

Anna Iberszer wrzuciła jedno zdjęcie i cały internet Rancza oszalał. Francesca wraca.

Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie w towarzystwie Mateusza Rusina, Cezarego Żaka i Bartka Kasprzykowskiego. Żadnego podpisu z wyjaśnieniem nie było potrzeba - obsada reaktywowanego serialu TVP właśnie powiększyła się o kolejną twarz sprzed lat.

Kto jeszcze wraca do Wilkowyj?

Do tej pory powrót potwierdzili między innymi Cezary Żak, Artur Barciś i Ilona Ostrowska - wszyscy pochwalili się zdjęciami z planu. Iberszer dołącza do tej grupy jako Francesca, czyli żona nauczyciela Tomasza Witebskiego granego przez Jacka Kawalca. Postać, którą fani serialu pamiętają doskonale.

Niepokój wzbudziła wcześniej nieobecność Marty Lipińskiej - ekranowej Michałowej. Aktorka szybko rozwiała obawy w rozmowie z magazynem "Viva!". "Byłam wtedy na urlopie zdrowotnym. Nabrałam sił i jestem gotowa na zdjęcia. Latem będę na planie Rancza" - powiedziała wprost.

Plan zdjęciowy ruszył w lipcu i sierpniu, kiedy teatry mają przerwę sezonową. Premiera nowych odcinków planowana jest na jesienną ramówkę TVP.

Fani czekali na to od lat

Serial "Ranczo" przez kilkanaście sezonów był jednym z najpopularniejszych tytułów Telewizji Polskiej. Kiedy twórcy zdecydowali się zakończyć serię, widzowie nie odpuszczali - petycje, komentarze, prośby o reaktywację pojawiały się regularnie. Teraz cierpliwość tych wiernych fanów zostanie wynagrodzona.

O przełomie jako pierwszy poinformował prezes TVP. Od tamtej pory kolejne gwiazdy obsady potwierdzają swój udział - i każde takie ogłoszenie wywołuje lawinę komentarzy.

Jeśli tempo powrotów utrzyma się, Wilkowyje będą znowu kompletne. Czekamy na oficjalną datę premiery - i na to, kto jeszcze pojawi się na planie.