Upał dobił do czerwonego, a Edyta Herbuś wrzuciła zdjęcia z wody i napisała tylko: 'Uff, jak gorąco'. Fani zareagowali natychmiast.

Tancerka i aktorka znana z Tańca z Gwiazdami pojawiła się na Instagramie z serią zdjęć, które rozgrzały sieć bardziej niż sama pogoda. Edyta Herbuś pluska się w wodzie, a przy okazji apeluje do obserwatorów, żeby pamiętali o piciu płynów w upalne dni. Połączenie dbałości o zdrowie ze zmysłową sesją? To jej znak rozpoznawczy.

Bikini, woda i apel do fanów

Edyta Herbuś regularnie łączy na Instagramie lifestyle'owe przypomnienia z publikacją zdjęć, przy których trudno się skupić na treści. Tym razem napisała wprost: "Uff, jak gorąco... Pamiętajcie, by pić dużo wody!" - i dorzuciła serię fotek z wody. Fani nie zawiedli ani chwili. "Piękna jak zawsze", "Cudowna z Pani kobieta - pozdrawiam serdecznie", "Cudownie wyglądasz" - czytamy w komentarzach pod postem.

Herbuś od lat buduje na mediach społecznościowych wizerunek kobiety, która dba o ciało, uważność i czerpie radość z małych rzeczy. Wdzięczność, bliskość z naturą, słuchanie siebie - to tematy, które wracają u niej regularnie. Apele o nawodnienie organizmu w czasie upałów wpisują się w ten styl perfekcyjnie.

Skąd znamy Edytę Herbuś?

Edyta Herbuś zdobyła rozgłos jako tancerka Tańca z Gwiazdami, ale jej największy sukces to wygrana w Konkursie Tańca Eurowizji w 2008 roku - zatańczyła wtedy w parze z Marcinem Mroczkiem. Od tamtej pory stała się stałym elementem polskiego show-biznesu - gra w teatrze, pojawia się w telewizji i utrzymuje wierną społeczność w sieci.

Teraz, przy okazji lipcowych upałów, przypomniała o sobie w stylu, który zna najlepiej. Czy ktoś jeszcze pamięta o piciu wody po obejrzeniu tych zdjęć? To już kwestia indywidualna.

Edyta Herbuś, fot. Instagram
© materiały prasowe
Edyta Herbuś, fot. Instagram
© materiały prasowe
Edyta Herbuś, fot. Instagram
© materiały prasowe
Edyta Herbuś, fot. Instagram
© materiały prasowe
Edyta Herbuś, fot. Instagram
© materiały prasowe