Żona Nowobilskiego mówi wprost. 'Więcej go widuję na ekranie'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Barbara, żona Wiesława Nowobilskiego z 'Naszego Nowego Domu', nie owija w bawełnę - mąż bywa w domu rzadziej niż na ekranie telewizora. Ale jedno wyznanie rozbroiło fanów.

„Więcej go widuję na ekranie niż w domu. Taką ma pracę. Dużo wyjeżdża, no, co powiedzieć. Nie ma go w domu"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →