PLOTUCH
Barbara, żona Wiesława Nowobilskiego z 'Naszego Nowego Domu', nie owija w bawełnę - mąż bywa w domu rzadziej niż na ekranie telewizora. Ale jedno wyznanie rozbroiło fanów.
„Więcej go widuję na ekranie niż w domu. Taką ma pracę. Dużo wyjeżdża, no, co powiedzieć. Nie ma go w domu"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →