Woźniak-Starak nie dostała milionów po mężu. Majątek przejęła rodzina

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Agnieszka Woźniak-Starak miała odziedziczyć fortunę po tragicznie zmarłym Piotrze. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna - intercyza, brak testamentu i szybka sprzedaż apartamentu na Manhattanie zmieniły wszystko.

„, potem rozstała się ze stacją i wróciła do TVP - do"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →