Wiesław z 'Sanatorium' znalazł miłość. Teresa go zignorowała

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Wiesław z Wrocławia odszedł z 8. sezonu 'Sanatorium miłości' po zaledwie dwóch dniach. Teresa okrzyknęła go bratną duszą - a potem przestała odbierać wiadomości. On tymczasem jest zakochany w kimś zupełnie innym.

„To, co padło przed kamerami, nie znalazło później kontynuacji. Okazało się nieaktualne. Nie mam jednak do niej żalu"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →