PLOTUCH
Wiesław z Wrocławia odszedł z 8. sezonu 'Sanatorium miłości' po zaledwie dwóch dniach. Teresa okrzyknęła go bratną duszą - a potem przestała odbierać wiadomości. On tymczasem jest zakochany w kimś zupełnie innym.
„To, co padło przed kamerami, nie znalazło później kontynuacji. Okazało się nieaktualne. Nie mam jednak do niej żalu"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →