Vito Bambino wpadł na scenie z Podsiadłą. 'Śmiech Dawida bezcenny'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Podczas gdańskiego koncertu Dawida Podsiadło doszło do zabawnej wpadki. Vito Bambino pomylił refren, a sam skomentował to bez owijania w bawełnę.

„Kiedyś uda się nie w*********ć na tekście, i promise. Ale śmiech Dawida bezcenny. Luz na bani"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →