PLOTUCH
Podczas gdańskiego koncertu Dawida Podsiadło doszło do zabawnej wpadki. Vito Bambino pomylił refren, a sam skomentował to bez owijania w bawełnę.
„Kiedyś uda się nie w*********ć na tekście, i promise. Ale śmiech Dawida bezcenny. Luz na bani"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →