Szefowa TVN oceniła odejście Dowbora. 'Odważnie i do przodu'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Lidia Kazen, dyrektor programowa TVN, zabrała głos pod pożegnalnym postem Macieja Dowbora. Jej komentarz jest krótki, ale mówi więcej niż długie przemówienie.

„To był dobry czas. Dziękuję Maćku. Odważnie i do przodu"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →