Rogalska i nowe trio skończyły nagrania. 'Do zobaczenia po wakacjach'
PLOTUCH
W skrócie
W skrócie
Marzena Rogalska, Michał Koterski i Łukasz Kadziewicz oficjalnie zamknęli drugi sezon 'Kocham Cię, Polsko!'. Bez Filipa Gurłacza, ale z obietnicą dobrej zabawy po lecie.