Rogalska i nowe trio skończyły nagrania. 'Do zobaczenia po wakacjach'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Marzena Rogalska, Michał Koterski i Łukasz Kadziewicz oficjalnie zamknęli drugi sezon 'Kocham Cię, Polsko!'. Bez Filipa Gurłacza, ale z obietnicą dobrej zabawy po lecie.

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →