Robótka-Michalska wypasa owce po emeryturze. '3 tys. zł to nie jest dużo'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Była gwiazda pierwszej polskiej telenoweli 'W labiryncie' dostaje około 3 tysięcy złotych emerytury i nie kryje rozczarowania. Dziś dorabia, jak może - nawet przy owcach.

Ewa z 'W labiryncie' i jej życie po serialu

Ewa z 'W labiryncie' i jej życie po serialu

Agnieszka Robótka-Michalska grała Ewę Glinicką w serialu 'W labiryncie' - pierwszej polskiej telenoweli z lat 80. Produkcja zgromadziła przed telewizorami całą Polskę, a aktorka z dnia na dzień stała się rozpoznawalna...

'3 tys. zł to nie jest dużo' - aktorka nie owija w bawełnę

'3 tys. zł to nie jest dużo' - aktorka nie owija w bawełnę

W rozmowie z portalem Kozaczek Robótka-Michalska opowiedziała wprost, jak wygląda jej codzienność na emeryturze. Aktorka przyznała, że dostaje około 3 tysięcy złotych miesięcznie - i nie uważa tego za godną kwotę po d...

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →