Racewicz wyznała, co czuje do TVP. 'Kawałek życia i rodziny'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Joanna Racewicz przez ćwierć wieku była twarzą TVP. W rozmowie z 'Faktem' pierwszy raz tak szczerze powiedziała, co czuje do stacji, z którą się rozstała.

„padło pytanie o to, których prezenterów i dziennikarzy najbardziej ceni, odpowiedziała dyplomatycznie, ale bez owijania w bawełnę.</p> <p>"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →