Podsiadło przeprosił fanów ze sceny w Gdańsku. 'Rozczarowuję i zawodzę'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Po falach krytyki za koncerty w Chorzowie Dawid Podsiadło stanął przed gdańską publicznością i powiedział wprost, że mu przykro. Fani odpowiedzieli mu owacjami.

„Nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Mnie się zawsze podoba i za to dziękuję"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →