Oliwia Bieniuk przeprosiła współpasażerów. 'Z dwojga złego lepiej w tę stronę'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Córka Anny Przybylskiej wrzuciła filmik, który rozbawił sieć - i jednocześnie wywołał falę komentarzy o perfumowych przesadach w komunikacji miejskiej. Internauci mają zdanie.

„Przepraszam wszystkich, co dzisiaj ze mną jechali komunikacją miejską"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →