Olejnik ostro o Jakimowiczu po zdjęciach z ulicy. 'Mam o nim bardzo złe zdanie'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Monika Olejnik zabrała głos po tym, jak media rozpisały się o jej spotkaniu z Jarosławem Jakimowiczem. Dziennikarka nie zostawiła na byłym prezenterze TVP suchej nitki.

„- powiedziała dziennikarka w rozmowie z Plejadą.</p> <p>Do mediów miała pretensje osobne: tabloidy opublikowały zdjęcia bez wcześniejszego kontaktu z nią."

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →