Nawrocki startuje z kanałem na YouTube. Popek i Pereira na pokładzie

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Daniel Nawrocki, pasierb prezydenta, 1 lipca uruchamia nowy projekt na YouTube o nazwie 'Pasmo'. Do współpracy zaprosił Annę Popek i Samuela Pereirę.

„na antenie wPolsce24, już 1 lipca uruchamia własny kanał na YouTube pod nazwą"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →