Moran przyznaje: woda w polskich restauracjach to wstyd. 'Nasza wina'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Michel Moran nie owijał w bawełnę - polscy restauratorzy latami zarabiali krocie na zwykłej wodzie. Kucharz skomentował nowe przepisy, które to zmienią już w sierpniu.

„Przyznajmy, woda w restauracjach w Polsce nie jest tania. Nasza wina. Moja wina może. Bardzo dobrze jest dać taką możliwość konsumentowi"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →