Mołek zdradza, czego jej zabrakło w TzG. 'Stałam z otwartą buzią'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Magda Mołek w rozmowie z Hanną Lis przyznała wprost, dlaczego tak szybko odpadła z 'Tańca z gwiazdami'. Winny okazał się brak jednej konkretnej cechy.

„Ja jestem beznadziejna. Może dlatego w tym tańcu tak szybko odpadłam? Postaw mnie w szranki, ja będę stała z otwartą buzią i mówiła: 'Jak ty pięknie tańczysz' i koniec"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →