PLOTUCH
Magda Mołek w rozmowie z Hanną Lis przyznała wprost, dlaczego tak szybko odpadła z 'Tańca z gwiazdami'. Winny okazał się brak jednej konkretnej cechy.
„Ja jestem beznadziejna. Może dlatego w tym tańcu tak szybko odpadłam? Postaw mnie w szranki, ja będę stała z otwartą buzią i mówiła: 'Jak ty pięknie tańczysz' i koniec"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →