Mołek przyznała, że jest introwertyczką. 'Jestem bardzo wsobna'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Magda Mołek w rozmowie z Hanną Lis w 'Elle' przyznała wprost: jej zawód stoi w sprzeczności z jej naturą. Gwiazda mediów okazuje się być... nieśmiałą introwertyczką.

Introwertyczka w zawodzie, który wymaga ekstrawersji

Introwertyczka w zawodzie, który wymaga ekstrawersji

Mołek jest nieśmiała - i mówi to wprost. W rozmowie z Hanną Lis opublikowanej w magazynie 'Elle' dziennikarka przyznała, że jej naturą wcale nie jest bycie w centrum uwagi.

Dwie najbardziej rozpoznawalne twarze polskich mediów - obie wolą ciszę

Dwie najbardziej rozpoznawalne twarze polskich mediów - obie wolą ciszę

Rozmowa Mołek z Lis to rzadki moment, gdy dwie gwiazdy polskiego dziennikarstwa mówią otwarcie o własnych słabościach. Żadna z nich nie kreuje się na pewną siebie osobowość medialną - obie przyznają, że zawód wybrały ...

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →