PLOTUCH
Pierwszy wakacyjny koncert Lata z Radiem w Bielsku-Białej mógł być kolejną wpadką TVP. Michał Szpak zadbał o to, żeby tak się nie stało.
„Próbują zrobić Wakacyjną Trasę Dwójki. Nie zrobią, nie potrafią, aż żal na nich patrzeć! TVP potężna już była, teraz to już jest dno"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →