Marta Nawrocka zachwyciła na zakończeniu roku. Różowa torba mówiła wszystko

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Pierwsza dama pojawiła się na zakończeniu roku szkolnego córki w błękitnym garniturze i z prezentem dla nauczycieli. Jeden szczegół przykuł szczególną uwagę.

Błękitny garnitur i co w tej torbie?

Błękitny garnitur i co w tej torbie?

Pierwsza dama pojawiła się na zakończeniu roku w eleganckim błękitnym garniturze, który zestawiła z czarnymi szpilkami i jedną ze swoich ulubionych torebek.

Wakacje z morzem w zasięgu ręki

Wakacje z morzem w zasięgu ręki

Po roku pełnym zmian - nowe mieszkanie, nowa szkoła, nowe środowisko - Kasia i jej brat mają przed sobą dwa miesiące wolnego.

„, który opublikował zdjęcia z tego wydarzenia. Ale prawdziwe zamieszanie wywołał nie strój, lecz to, co Nawrocka niosła w dłoni."

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →