PLOTUCH
Marcela Leszczak i Misiek Koterski są po rozstaniu, ale wciąż razem świętują, wyjeżdżają na weekendy i mówią o sobie w wywiadach. Modelka wyjaśniła wprost, dlaczego tak jest - i nie ma zamiaru tego zmieniać.
„Uważam, że zawsze powinno się szukać takiej drogi, żeby żyć z drugim człowiekiem w zgodzie. Oczywiście są różne okoliczności, kiedy się nie da, choć bardzo by się chciało."
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →