Kulesza szczera o Dorocińskim. 'Połączyła nas już na zawsze'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Agata Kulesza odebrała nagrodę na festiwalu filmowym i przy okazji wyznała coś, czego nikt się nie spodziewał. Chodzi o jej relację z Marcinem Dorocińskim.

„Myślałam o tym i doszłam do wniosku, że może jest to nagroda za konsekwencję. Za to, że dobrze wiem, co mi się podoba, a co nie, i że staram się być wobec siebie szczera"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →