PLOTUCH
Sandra Kubicka wróciła z luksusowych wakacji nad jeziorem Como i zaskoczyła fanów osobistym wyznaniem na Instagramie. Jedno zdanie powiedziało więcej niż tysiąc zdjęć z Adamem.
„- Kubicka rozlicza się z przeszłością</h2> <p>Modelka napisała wprost na Instagramie: <em>"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →