Kubicka po Como wraca z wyznaniem. 'Trzeba zgubić drogę'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Sandra Kubicka wróciła z luksusowych wakacji nad jeziorem Como i zaskoczyła fanów osobistym wyznaniem na Instagramie. Jedno zdanie powiedziało więcej niż tysiąc zdjęć z Adamem.

„- Kubicka rozlicza się z przeszłością</h2> <p>Modelka napisała wprost na Instagramie: <em>"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →