Krupińska żegna Dowbora. 'Takich ludzi spotyka się rzadko'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Paulina Krupińska zabrała głos po odejściu Macieja Dowbora z 'Dzień dobry TVN'. Jej wpis zelektryzował fanów - a dopisek na końcu mówi więcej niż pożegnanie.

„Maciek, dziękuję za wszystkie wspólne chwile, uśmiechy i ogrom dobrej energii. Takich prawdziwych ludzi jak ty spotyka się rzadko. Powodzenia w nowym rozdziale, będziemy tęsknić!"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →