Kozidrak zaśpiewała na Wiankach. 'Jest bardzo źle'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Beata Kozidrak wystąpiła na Wiankach nad Wisłą, a TVN pokazał to w całej Polsce. Komentarze pod nagraniem stacji podzieliły widzów - i nie jest to podział równy.

„Była piękna energia, tłumy pod sceną i wspólne śpiewanie największych przebojów Bajmu. Dziękujemy Warszawo!"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →