Kaczorowska zamieszkała w nowym domu i już ma problem. 'Obawiałam się'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Agnieszka Kaczorowska wreszcie wprowadziła się do wymarzonego domu po rozstaniu z Maciejem Pelą. Sielanka trwała krótko - ogród zimowy szybko zaczął przyprawiać ją o ból głowy.

„</h2> <p>Kaczorowska nie ukrywała przed obserwatorami, że ten jeden element nowego domu spędzał jej sen z powiek. Na Instagramie przyznała szczerze: <em>"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →