PLOTUCH
Aktorka znana z 'M jak miłość' i 'Barw szczęścia' od trzech lat zmaga się z rakiem jelita grubego. W szczerym wywiadzie ujawniła, co trzymało ją przy życiu nawet wtedy, gdy traciła kontakt z rzeczywistością.
Aktorka przyznała w programie <em>Pytanie na śniadanie</em>, że kluczowe w jej zmaganiach okazało się wsparcie najbliższych.
Bieluszko jest teraz na etapie, który sama nazywa antraktem. Wakacje, regeneracja, jedzenie do syta - takie ma zadanie domowe od lekarzy.
„Ja się uśmiecham cały czas. No co? Będę płakać, krzyczeć, rozpaczać: dlaczego ja? Na szczęście w tej całej upiornej sytuacji miałam i mam wsparcie"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →