Grysz żegna się z 'Pytaniem na śniadanie'. 'Najwyższy czas'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Aleksandra Grysz odchodzi na urlop macierzyński. Prezenterka pożegnała się z widzami wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych.

„Drodzy widzowie, dziękuję, że znów mogłam razem z wami przeżywać tak piękny czas w życiu"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →