PLOTUCH
Edyta Górniak ruszyła w trasę plenerową po siedmiu latach przerwy. Na scenie towarzyszy jej syn Allan - jako producent i aranżer. Artystka przyznała, że powrót długo w niej dojrzewał.
„- wyznała fanom w mediach społecznościowych.</p> <p>Pierwszy koncert trasy odbył się w Człuchowie i, jak przyznała artystka, przeszedł najśmielsze oczekiwania."
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →