Górniak wyznała: 'Długo zwlekałam'. Allan zadebiutował u jej boku

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Edyta Górniak ruszyła w trasę plenerową po siedmiu latach przerwy. Na scenie towarzyszy jej syn Allan - jako producent i aranżer. Artystka przyznała, że powrót długo w niej dojrzewał.

„- wyznała fanom w mediach społecznościowych.</p> <p>Pierwszy koncert trasy odbył się w Człuchowie i, jak przyznała artystka, przeszedł najśmielsze oczekiwania."

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →