Gałązka namawiała Mandarynę na TzG. 'Sama ją przekonywałam'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Paulina Gałązka zabrała głos w sprawie udziału Mandaryny w nowej edycji 'Tańca z gwiazdami'. Finalistka poprzedniego sezonu zdradziła, że to ona stała za tą decyzją.

„Nie ukrywam, że bardzo się cieszę. Sama namawiałam Martę, żeby wzięła udział w programie."

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →