PLOTUCH
Paulina Gałązka zabrała głos w sprawie udziału Mandaryny w nowej edycji 'Tańca z gwiazdami'. Finalistka poprzedniego sezonu zdradziła, że to ona stała za tą decyzją.
„Nie ukrywam, że bardzo się cieszę. Sama namawiałam Martę, żeby wzięła udział w programie."
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →