PLOTUCH
Agnieszka Fitkau-Perepeczko właśnie podpisała umowę z produkcją 'M jak miłość'. Simona Muller wraca po niemal dwóch dekadach nieobecności - i fani serialu TVP dosłownie oszaleli z radości.
„Znowu będę oglądać M jak miłość"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →