Fitkau-Perepeczko wraca do MjakMiłość po 20 latach. 'Stało się'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Agnieszka Fitkau-Perepeczko właśnie podpisała umowę z produkcją 'M jak miłość'. Simona Muller wraca po niemal dwóch dekadach nieobecności - i fani serialu TVP dosłownie oszaleli z radości.

„Znowu będę oglądać M jak miłość"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →