Fitkau-Perepeczko o małżeństwie z Perepeczką. 'Nie pomyliłam się'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Niemal cztery dekady razem, zero wspólnego dachu nad głową i romans tu i ówdzie - a mimo to Agnieszka Fitkau-Perepeczko nazywa Marka Perepeczkę miłością swojego życia. Jak wyglądało to małżeństwo naprawdę?

„Przez cztery lata do niej dojeżdżałem, aż wreszcie dojechałem z nadzieją pozostania przez pół roku. Zostałem jednak cztery i pół. O cztery lata za dużo!"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →