PLOTUCH
Niemal cztery dekady razem, zero wspólnego dachu nad głową i romans tu i ówdzie - a mimo to Agnieszka Fitkau-Perepeczko nazywa Marka Perepeczkę miłością swojego życia. Jak wyglądało to małżeństwo naprawdę?
„Przez cztery lata do niej dojeżdżałem, aż wreszcie dojechałem z nadzieją pozostania przez pół roku. Zostałem jednak cztery i pół. O cztery lata za dużo!"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →