Ferenstein-Kraśko porzuca Warszawę. 'Nie zdejmę bryczesów do września'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Karolina Ferenstein-Kraśko ogłosiła fanom na Instagramie, że pakuje walizki i znika z Warszawy na całe lato. Bryczesy zamiast garsonki - i to na dwa miesiące.

„Ostatnie chwile w mieście i nie zdejmę już bryczesów do września..."

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →