Edyta Golec przyznała wprost: rzadko bywa w domu. Zdradziła powód

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Żona Łukasza Golca sama to przyznała - od tygodni prawie jej nie ma w domu. I wcale tego nie żałuje.

„Coś ostatnio rzadko bywam w domu... Ale za to, świetnie bawię się z Wami. Wdzięczna za Wasze uśmiechy, dobre słowo, tańce i śpiewy."

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →