Dorota z 'Rolnika' na plaży bez Waldiego. Powód mówi wszystko

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Trzy lata po finale, zero zaręczyn i coraz głośniejsze myśli o wyprowadzce. Dorota wybrała się nad jezioro - ale nie z Waldemarem.

„Na razie nie było ani zaręczyn, ani ślubu. Nie wiem, co nam przyniesie przyszłość. Trzeba się dobrze zastanowić, by mądrze wybrać"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →