Doda w wianku na Noc Kupały. 'Polka z krwi i kości'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Doda zaskoczyła fanów klimatyczną sesją w mrocznym lesie podczas Nocy Kupały. W białej sukni i wianku wyglądała jak bohaterka słowiańskiej legendy - i nie omieszkała powiedzieć, co myśli o polskiej edukacji.

„- napisała na Instagramie.</p> <p>Do tego dorzuciła osobiste wyznanie:"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →