Cielecka 24 godziny na scenie. 'Czegoś takiego nie przeżyłam'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Magdalena Cielecka wzięła udział w 24-godzinnym spektaklu na Festiwalu Malta w Poznaniu. Po zakończeniu wyznała, że przez całą dobę nie zmrużyła oka i nie czuła zmęczenia.

„</em></p> <p>Zaskoczyła ją też reakcja publiczności - zupełnie inna niż w klasycznym teatrze. <em>"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →