Baron daje znak ws. The Voice Kids. 'Nic bym nie powiedział'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Aleksander Milwiw-Baron odszedł z The Voice Kids po ósmym sezonie. Teraz wrzucił na Instagram nagranie, które fani odczytują jako jeden wielki hint. Przypadek? Raczej nie.

„Gdybym miał wracać do The Voice Kids, to nic bym nie powiedział, ale byłyby znaki"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →