Badach nie nadąża za teściami na nartach. 'Sky is the limit'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Kuba Badach w podcaście Radia Złote Przeboje przyznał, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy zjeżdżają ze stoków tak sprawnie, że on - choć jeździ nieźle - po prostu im nie dotrzymuje tempa. A to nie jedyna rzecz, która go w nich zachwyca.

„Jak widzę właśnie moich teściów, jak śmigają na dechach, to mam wrażenie, że tam sky is the limit. Nie mogę im dotrzymać tempa, a jeżdżę dosyć sprawnie"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →