Anna Bardowska wróciła z wyprawy. 'Trzeba to powtórzyć'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Anna Bardowska wsiadła na rower, pojechała w góry i wróciła z szerokim uśmiechem. Fani natychmiast zareagowali na jej relację ze Szklarskiej Poręby.

„Skomentuję krótko: trzeba to powtórzyć. Ps. W Szklarskiej Porębie jest dużo pięknych widoków…"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →