Aneta Zając pokazała synów po podstawówce. Wyrośli!

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Bliźniacy Anety Zając skończyli ósmą klasę. Aktorka wrzuciła zdjęcie na Instagram - i od razu widać, że chłopcy już dawno zostawili mamę w tyle.

„Koniec szkoły podstawowej! Koniec ósmej klasy! Jestem z nich mega dumna, jak zresztą zawsze. Teraz zasłużone wakacje"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →