PLOTUCH
Michał Wiśniewski po raz kolejny odniósł się do spekulacji o udziale w 'Tańcu z gwiazdami'. Tym razem zostawił sobie jednak pewną furtkę.
Jesienią startuje 19. edycja "Tańca z gwiazdami" i Polsat już ujawnił dwie pierwsze uczestniczki.
W rozmowie z "Faktem" Wiśniewski nie owijał w bawełnę. Zadeklarował, że jeśli Mandaryna zaprosi go na widownię, chętnie przyjedzie do studia.
„i Polsat już ujawnił dwie pierwsze uczestniczki. Helena Englert i Mandaryna - tyle wiadomo oficjalnie. Ta druga w programie"
Pełna historia na plotuch.pl
CZYTAJ →