Wiśniewski ucina plotki o Tańcu z Gwiazdami. 'Musiałbym być zdesperowany'

PLOTUCH

W skrócie

W skrócie

Michał Wiśniewski po raz kolejny odniósł się do spekulacji o udziale w 'Tańcu z gwiazdami'. Tym razem zostawił sobie jednak pewną furtkę.

Mandaryna w show, Wiśniewski na widowni?

Mandaryna w show, Wiśniewski na widowni?

Jesienią startuje 19. edycja "Tańca z gwiazdami" i Polsat już ujawnił dwie pierwsze uczestniczki.

"Musiałbym być bardzo zdesperowany"

"Musiałbym być bardzo zdesperowany"

W rozmowie z "Faktem" Wiśniewski nie owijał w bawełnę. Zadeklarował, że jeśli Mandaryna zaprosi go na widownię, chętnie przyjedzie do studia.

„i Polsat już ujawnił dwie pierwsze uczestniczki. Helena Englert i Mandaryna - tyle wiadomo oficjalnie. Ta druga w programie"

Czytaj cały artykuł

Pełna historia na plotuch.pl

CZYTAJ →